sigortauzun@gmail.com
info@uzunsigorta.com.tr
02128531230

Uçuşum Güvende Sigortası

Hayattaki huzur, Zenginlik budur...

Sigorta Tekliflerie Göz Gezdirin

Aklınıza takılan teklifleri hemen bize bildirerek çöze bilirsiniz

Uçuşum Güvende Sigortası

Parametrik sigorta türündeki ilklerden bir tanesi olan Uçuşum Güvende Sigortası ile tarifeli yurtiçi uçuşlarda veya kalkış ya da varış noktası Türkiye olan tarifeli yurtdışı uçuşlarda sebebi  ne olursa olsun 120 dakikayı aşan uçuş gecikmesi ya da uçuş günü ve bir gün öncesinde iptal anında 500 TL tazminat ödeniyor. Üstelik sadece 24,90 TL karşılığında.

 

Türkiye'ye Seyahat Sigortası, turistik ve ya ticari amaç ile yurt dışından Türkiye'ye seyahat edecek yabancı  uyruklu kişilerin vize başvurularında kullanmak üzere gerekli olan bir sigorta ürünüdür.

Neden Uçuşum Güvende Sigortası Almalıyım?

Bu ürünümüzle uçuşun poliçede yazılı süreler içinde her ne sebeple olursa olsun gecikmesini veya iptal olmasını takiben tazminat ödemesini sigortalıdan hiçbiri belge talep etmeden, herhangi bir koşula bağlı olmadan anında otomatik olarak sigortalının hesabına aktarılmaktadır.

Uçuş Gecikmesi, tarifeli kalkış saatinde çeşitli nedenlerle yapılamayan uçuşun belirlenmiş kalkış saatinden itibaren çeşitli nedenler ile 24 saatlik süre içerisinde aynı uçak ile yapılabilmesi durumu olarak kabul edilmektedir. Uçuş iptali ise, önceden planlanmış olan bir uçuşun, bilet satın alınmış sigortalı olan yolcudan kaynaklanmamış bir sebeple gerçekleştirilmemesi olarak kabul edilmektedir. Uçuş iptali teminatı sadece uçuşun gerçekleşeceği tarihten 1 gün önce ya da uçuş gönünde havayolu şirket tarafından iptal edilmesi halinde geçerli olmaktadır.