Ferdi Kaza Nedir ve Ferdi Kaza Neden Önemlidir

Seyahat ve Ferdi Kaza

ferdikaza-sigortasi

Ferdi Kaza sigortası; kişilerin başlarına gelebilecek ani ve harici olaylar nedeniyle uğrayabilecekleri bedensel zararları teminat altına alır.

Kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlık,tedavi masrafları ve gündelik tazminat teminatları ile birlikte asistans hizmetleri tek bir poliçe ile temin edilmektedir. Bu nedenle çalışanlar ferdi kaza sigortası poliçesi yaptırarak başlarına gelebilecek beklenmedik kazalara karşı kendilerini, hatta dolaylı olarak ailelerini güvence altına almış olurlar.

Ferdi Kaza Nedir ve Neden Ferdi Kaza Sigortası Yaptırmalıyım?

Ferdi kaza sigortası ürünleri, sağladıkları teminatlara kıyasla oldukça cazip primler ile sunulmaktadır. Günlük yaşantımızda başımıza gelebilecek kazaları düşündüğümüzde, kazaya uğrayan sigortalının veya bir vefat halinde geride kalanların sıkıntılarını maddi açıdan hafifletebilecek bu ürünümüzün yanında istenirse asistans hizmetleri de poliçeye dahil edilmektedir.

Uzun Sigorta’dan farklı durumlara özel diğer ferdi kaza sigortası ürünleri şu şekildedir;

  • İş’te Ferdi Kaza Sigortası:Türkiye İş Bankasının müşterilerinin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacıyla İş’te Koruma, İş’te Özel Koruma ve İş’te Maksimum Koruma isimli Ferdi Kaza Sigortası ürünleridir.
  • BASİDAV/BASİSEN Ferdi Kaza Sigortası: Sigorta ettiren Basisensliler Dayanışma Ve Yardımlaşma Vakıfı (BASİDAV) ile sigortacı şirketimiz arasında aşşağıda yazılı esaslara göre 19.03.2009 tarihinde imzalanan sigorta türüdür
  • Güvenli Gelecek Sigortası: Ebeveynin vefatı veya sürekli sakatlığı durumunda çocuğun eğitim masraflarının karşılanması amacı ile belirli bir süre boyunca belirlenen teminat limitince ödeme yapan ferdi kaza sigortasıdır.
  • Aile Sigortası: Bu ürünümüz ile aile üyelerinin karşılaşabileceği çeşitli risklere karşı geniş teminatlı güvence sunuyoruz.

FERDİ KAZA SİGORTASI İLE ARTIK KAZALARDAN KORKMANIZA GEREK YOK DÜŞÜK PRİMLER İLE BÜYÜK RİSKLER GÜVENCEMİZ ALTINDA.

Şu kategoriye gönderildi: FERDİ KAZA SİGORTASI
Şu etiketin altına yerleştirildi: