HAKKIMIZDA
HOŞ GELDİNİZ

MERHABA... ! UZUN SİGORTAYA HOŞGELDİNİZ

Sektörün ve müşterin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri oluşturmak ve acentelerinin güvenebilecekleri, ticari hayatları boyunca iş ortaklığı yapabilecekleri bir kurum olmak öncelikli hedefleri arasında olan Uzun Sigorta, gelecek yıllarda da yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışıyla sigorta sektörüne değer katmaya devam edecektir.

Şirketimiz, piyasada beliren trendleri göz önüne alarak, siz değerli müşterilerimizden gelen öneriler çerçevesinde ve bireysel ihtiyaçlara yönelik olarak planlar yapmaya ve ürünler çıkarmaya devam edecektir. Yeni ürün çıkarırken satış kanallarımızı satışını kolay yapabilecekleri en uygun ürün ve fiyatlarla donatmaya ve desteklemeye önem vermekteyiz. Teknolojik değişiklikleri yakından takip ederek sigortalıları ilgilendiren ve çağımızın ihtiyaçları doğrultusunda ürünler çıkarmak için AR-GE faaliyetlerine yatırım yapılmaktadır.

HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

Türkiye'de sigortacılık sektöründe uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet veren lider bir acente olmaktır. 

MİSYONUMUZ

 Müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayıp bilgiye ve deneyime dayalı hizmetlerimizi sunarak ihtiyaçları en kısa zamanda ve doğru bir şekilde karşılamaktır. Ayrıca acente özel indirimleri, satış sonrası müşteri memnuniyeti, sigorta danışmanlığı, ücretsiz hizmetler bizi diğer acentelerden ayıran faktörlerdir.

HİZMETLERİMİZ

Müşterilerimizi ve kamuoyunu her zaman doğru bilgilendirmek için edindiğimiz şeffaflık değerini sadelik değerimiz ile anlaşılır kılarız. Ürünlerimizde, hizmetlerimizde ve iş süreçlerimizde gereksiz süsleme ve abartılardan uzak dururuz. Müşterilerimizin memnuniyeti için bürokrasinin olmadığı ve kararların hızla alındığı iş süreçlerini benimsiyoruz ve müşterilerimize en kısa zamanda çözüm sunuyoruz. İletişimde, iş süreçlerimizde, ürün ve hizmetlerimizde yalınlık ve anlaşılır olmak bizim için önemlidir.